حکاکی لیزری و برش لیزری روی چوب و MDF

فروش دستگاه های حکاکی لیزری و برش لیزری روی چوب و MDF ( ام دی اف )


یکی از کاربرد های دستگاه های حکاکی لیزری و برش لیزری ، در صنعت چوب و ام دی اف (MDF) میباشد . برای حکاکی لیزری و برش لیزری روی چوب در صنعت مبلمان ، برای حکاکی لیزری و برش لیزری روی چوب و ام دی اف (MDF) در دکوراسیون داخلی ، برای حکاکی و برش روی چوبو ام دی اف (MDF) در کابینت سازی ، برای حکاکی و برش روی چوب در جعبه سازی برای حکاکی و برش روی چوبو ام دی اف (MDF) در ساخت هدایای تبلیغاتی ، برای حکاکی و برش روی چوبو ام دی اف (MDF) در ساخت پازل های چوبی ، برای حکاکی و برش روی چوبو ام دی اف (MDF) در ساخت اسباب بازی های چوبی ، برای حکاکی و برش روی چوبو ام دی اف (MDF) در ماکت سازی ، برای حکاکی و برش روی چوب در معرق کاری ، همچنین برای حکاکی عکس و تصویر بر چوب ، به عنوان هدیه یا تابلو و ... از دستگاه های حکاکی برش لیزری استفاده میشود. استفاده از چوبو ام دی اف (MDF) حتی در ساخت کارت ویزیت و کارت عروسی به صورت یک سبک جدید و زیبا و یک روش ابداعی و متفاوت ، تنها توسط دستگاه های حکاکی برش لیزری قابل انجام است.

ویژگی‌های حکاکی لیزری و برش لیزری روی چوب و MDF ( ام دی اف ) عبارتند از:

  1. دقت و ظرافت بالای حکاکی
  2. امکان حکاکی طرح های بسیار پیچیده و ظریف
  3. تبدیل سریع و آسان طرح های اولیه به محصول نهایی
  4. سطح حکاکی شده صاف و بدون خاک اره
  5. امکان حکاکی با عمق های متفاوت
  6.  

معرق کاری هرگونه طرح، متن، شکل منبت کاری به صورت دوبعدی . ساخت انواع پایه های گرد و دوار منبت کاری شده
برش MDF برای ساخت اتاقک آسانسور
برش MDF برای ساخت سیسمونی با طرح های منحنی
برش MDF برای ساخت میزهای با طرح مدور
برش MDF برای ساخت کمد ، کتابخانه یا سایر مصنوعاتی که طرح های منحنی دارند
برش MDF ساخت پارتیشن های با طرح های منحنی

امکان حکاکی انواع طرح و متن و اشکال پیچیده با این دستگاه های لیزر و سی ان سی می توان انواع طرح های دوبعدی و انواع متون را بر روی سطوح مختلف حکاکی و برش داد.

ساخت انواع هدایای تبلیغاتی، تندیس، لوح انواع لوح تقدیر چوبی، لوح تقدیر برنجی، لوح تقدیر استیل، لوح تقدیر پلکسی گلاس
انواع تندیس پلکسی، تندیس کریستال، تندیس های حجمی، تندیس های رزینی و پلی استری
انواع سازه های پلکسی گلاس استند ایستاده، استند رومیزی و استند دیواری

حکاکی در صنایع مرتبط:

·        حکاکی روی چوب (صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی شیشه (هنر شیشه گری و آبگینه، شیشه سازی و قاب سازی، صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی چرم (تولیدی کیف و کفش (کفاشی)، لباس و پوشاک، صنایع تبلیغات، خودرو سازی، صنایع مبلمان، دکوراسیون و طراحی داخلی، مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی پارچه (تولیدی لباس و پوشاک ...)

·        حکاکی روی ام دی اف (MDF) (کابینت سازی، صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی پلکسی گلاس (Pelexi Glass) (ماکت سازی، صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی پلاستیک (ماکت سازی، صنایع تبلیغات، خودرو سازی و ...)

·        حکاکی روی کاشی و سرامیک

·        حکاکی روی اکریلیک

·        حکاکی روی کامپوزیت

·        حکاکی روی آیینه (آیینه سازی، لوازم بهداشتی ساختمان، هنر شیشه گری و آبگینه، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی سنگ (جواهر سازی، صنایع ساختمان، سنگ قبر، صنایع مبلمان، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

دیگر کاربرد های دستگاه حکاکی برش لیزری:

برای حکاکی و برش روی چوب در صنعت مبلمان ، برای حکاکی و برش روی چوب و MDF ( ام دی اف) در دکوراسیون داخلی ، برای حکاکی و برش روی چوب و MDF ( ام دی اف ) در کابینت سازی ، برای حکاکی و برش روی چوب در جعبه سازی ، برای حکاکی و برش روی چوب و MDF ( ام دی اف ) در ساخت هدایای تبلیغاتی ، برای حکاکی و برش روی چوب و MDF ( ام دی اف ) در ساخت پازل های چوبی ، برای حکاکی و برش روی چوب و MDF ( ام دی اف ) در ساخت اسباب بازی های چوبی ، برای حکاکی و برش روی چوب و MDF ( ام دی اف ) در ماکت سازی ، برای حکاکی و برش روی چوب در معرق کاری ، همچنین برای حکاکی عکس و تصویر بر چوب ، به عنوان هدیه یا تابلو و ... از دستگاه های حکاکی برش لیزری استفاده میشود. استفاده از چوب و MDF ( ام دی اف ) حتی در ساخت کارت ویزیت و کارت عروسی به صورت یک سبک جدید و زیبا و یک روش ابداعی و متفاوت ، تنها توسط دستگاه های حکاکی برش لیزری قابل انجام است .

حکاکی چوب با دست، کاری زمانبر، غیر دقیق و گرانقیمت است. در این مورد دستگاه لیزر چوب می‌توان از  استفاده نمود. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا برای حکاکی چوب ، لیزر چوب ، ساخت فریم های چوبی تزیینی و سایر موارد ازدستگاه حکاکی چوب استفاده می شود. برای تزیین درب ها، میزها و بوفه های چوبی می توان از روش حکاکی لیزری استفاده نمود.

 

ویژگی‌های حکاکی و برش لیزری چوب عبارتند از:

دقت و ظرافت بالای حکاکی.

امکان حکاکی چوب با دستگاه لیزری حکاکی چوب یا همان دستگاه برش لیزر چوب در طرح های بسیار پیچیده و ظریف.

تبدیل سریع و آسان طرح های اولیه به محصول نهایی و یا یک محصول خلق شده هنری .

طرح لیزر شده صاف و بدون خاک اره در نهایت جذابیت .

امکان حکاکی با عمق و اشکال های متفاوت .

بهترین انتخاب جهت تبدیل تخیلات شما به محصولی با ارزش و پول ساز .

برای ساخت منسوجات چوبی، ساخت درهای تزئینی چوبی ، کنده کاری چوب ، حکاکی چوب معرق کاری حروف سازی چوبی ،کارت دعوت و... .

 

جهت بازدید نمونه کار مرتبط با این مقاله این متن را کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر با واحد مشاوره تماس بگیرید . دادن اطلاعات مفید و تخصصی از وظایف این واحد می باشد .

 

 

Top