فروش و نصب دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری به صورت نقد و اقساط

فروش و نصب دستگاه لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری به صورت نقد و اقساط

دستگاه های برش لیزری و حکاکی لیزری ، که در میان مردم با نام های مختلفی مثل دستگاه های لیزر ، دستگاه های چاپ لیزر ، دستگاه های برش لیزر ، دستگاه های حک لیزری یا دستگاه های حکاکی لیزری کریستال ساین شناخته می شوند ، دستگاه های پیشرفته ای هستند که از آن ها برای مقاصد متعدد و در صنایع مختلف استفاده می شود.


از دستگاه های لیزر برای مصارف مختلفی استفاده می شود. به طور کلی دستگاه های لیزر پرکاربرد را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد:- دستگاه های لیزر برش و حکاکی غیر فلزات. این دستگاه ها یکی از پرکاربردترین دستگاه های برش و حکاکی لیزر هستند و می توانند بر روی اغلب مواد غیرفلزی عملیات برش و حکاکی را انجام دهند. یکی از مهم ترین محاسن این دستگاه ها برای خریداران آن ، امکان کسب درآمد به روش های مختلف با این دستگاه است.

دستگاه های لیزر مارک زنی غیرفلزات. این دستگاه های لیزر برای حکاکی یا مارک زنی بسیار سریع بر روی غیرفلزات استفاده می شود.

برخی از موارد کاربرد دستگاه های لیزر برش لیزری و حکاکی لیزری به شرح زیر است:

صنعت تبلیغات و ساخت هدایای تبلیغاتی

تابلوسازی

صنعت الکترونیک حکاکی قطعات الکترونیک

ساخت ماکت (ماکت سازی)

دکوراسیون داخلی

واشرسازی لاستیکی

مهرسازی لیزری با کیفیت بالا

بسته بندی

صنعت چوب

صنعت شیشه

صنایع دستی


مهم ترین ویِژگی های دستگاه های لیزر برش و حکاکی عبارتند از :

- سرعت بالای برش و حکاکی

- دقت بالا در فرآیندهای برش و حکاکی

- سهولت تبدیل طرح طراحی شده به محصول

- انعطاف پذیری بالا توسط نرم افزار حرفه ای

- امکان کار بر روی طیف وسیعی از مواد

شرکت  بازرگانی تسا آمادگی دارد دستگاه های لیزر زیر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد:

دستگاه های برش و حکاکی لیزری کوچک و اقتصادی با قیمت بسیار مناسب برای کارهای هنری و مشاغل کوچک یا کارهای کم اندازه سفارشی

دستگاه های لیزری برش و حکاکی در اندازه متوسط برای شرکت های تبلیغاتی یا کارگاه های صنعتی و تولیدکنندگان محصولاتمختلفدستگاه های لیزر در اندازه بزرگ برای مقاصد خاص

دستگاه های لیزری برای مقاصد بسته بندی (چاپ لیزری روی محصولات یا بسته بندی)

دستگاه های لیزر برای مقاصد تولیدی ویِژه

تجهیزات سفارشی لیزر

آموزش کار با دستگاه لیزر: برای تمامی دستگاه های لیزر ، آموزش به مشتریان ارائه می شود. این آموزش برای دستگاه هایی با قیمت های پایین و متوسط در محل مشتری و برای دستگاه های گران قیمت در محل شرکت سازنده ارائه می شود.گارانتی: تمامی دستگاه های لیزر این شرکت ، دارای یک سال گارانتی هستند.

حکاکی درصنایع مرتبط:

·        حکاکی روی چوب (صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی شیشه (هنر شیشه گری و آبگینه، شیشه سازی و قاب سازی، صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی چرم (تولیدی کیف و کفش (کفاشی)، لباس و پوشاک، صنایع تبلیغات، خودرو سازی، صنایع مبلمان، دکوراسیون و طراحی داخلی، مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی پارچه (تولیدی لباس و پوشاک ...)

·        حکاکی روی ام دی اف (MDF) (کابینت سازی، صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی پلکسی گلاس (Pelexi Glass) (ماکت سازی، صنایع مبلمان، عکاسی، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی پلاستیک (ماکت سازی، صنایع تبلیغات، خودرو سازی و ...)

·        حکاکی روی کاشی و سرامیک

·        حکاکی روی اکریلیک

·        حکاکی روی کامپوزیت

·        حکاکی روی آیینه (آیینه سازی، لوازم بهداشتی ساختمان، هنر شیشه گری و آبگینه، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، مبلمان اداری و ...)

·        حکاکی روی سنگ (جواهر سازی، صنایع ساختمان، سنگ قبر، صنایع مبلمان، تابلوسازی، دکوراسیون و طراحی داخلی، صنایع تبلیغات، ماکت سازی،  مبلمان اداری و ...)

Top