حکاکی چرم و پارچه با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

در تولید مصنوعات تزیینی چرمی مانند کیف، کفش، دستکش، انواع البسه چرمی، کیف جیبی، روکش مبلمان و سایر مصنوعات گرانقیمت می توان سطح چرم را حکاکی نمود. در حال حاضر تنها با استفاده از قالب های فلزی می توان روی محصولات مذکور حکاکی نمود که این حکاکی معمولا نام یا لوگوی تولید کننده است. اما با استفاده از لیزر می توان انواع طرح های پیچیده را بر روی چرم حکاکی نمود.  همچنین به وسیله لیزر می‌توان بر روی پارچه انواع طرح‌های متنوع، ظریف و پیچیده را حکاکی نمود. این نوع حکاکی با استفاده از روش های سنتی امکانپذیر نیست و تنها دستگاه های لیزری می توانند چنین حکاکی هایی را انجام دهند. در ساخت انواع برچسب های پارچه ای، پارچه های تزیینی و ساخت اسباب بازی هایی که پارچه در آن ها به کار رفته از دستگاه های حکاکی لیزری استفاده می شود

حکاکی کاشی و سرامیک با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

حکاکی نقوش سفارشی بر روی کاشی و سرامیک نیازمند آن است که تیراژ تولید از مقدار خاصی پایین تر نباشد تا حکاکی مقرون به صرفه باشد. اما با استفاده از دستگاه حکاکی لیزری می توان حتی یک عدد کاشی یا سرامیک را نیز حکاکی نمود.

حکاکی سنگ با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

دستگاه های لیزری پا توان بالا می توانند تصاویر افراد یا مناظر را با ظرافت و زیبایی خیره کننده ای بر روی سنگ حکاکی کنند. حکاکی روی سنگ سخت تر و زمانبر از حکاکی روی سایر انواع مواد است و معمولا از سنگ های گرانیت کاملا سیاه برای حکاکی تصاویر استفاده می شود. در واقع به خاطر قیمت بالای سنگ گرانیت و زمانبر بودن حکاکی روی سنگ، تابلوها یا سایر آثار حکاکی شده روی سنگ بسیار گرانقیمت هستند - البته زیبایی بی نظیر آن ها را نیز نباید از نظر دور داشت. برای حکاکی تصویر مورد نظرتان، تنها کافی است عکس خود را برای ما ارسال کنید و ابعاد تابلوی خود را نیز مشخص کنید، ما برایتان تابلویی زیبا تهیه خواهیم کرد که زینت بخش خانه خود یا عزیزانتان خواهد شد. شما می توانید عکس های مراسم، عکس کودکان، عکس نامزد یا هرگونه عکس از افراد یا مناظر را برای حکاکی بر روی سنگ انتخاب کنید. دقت داشته باشید که در عکس مورد نظرتان رنگ های نزدیک به هم کمتر وجود داشته باشد تا کیفیت تابلوی تهیه شده بهتر شود.

حکاکی ورقه های لاستیکی با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

حکاکی بر روی لاستیک توسط روش های سنتی امکانپذیر نیست. این نوع حکاکی برای ساخت برچسب های لاستیکی کاربرد دارد علاوه بر این که برای ساخت مهرهای بسیار ظریف نیز می توان از این روش استفاده نمود. با استفاده از دستگاه های حکاکی لیزری می توان مهرها و برچسب هایی با متون و طرح های بسیار ظریف را تهیه نمود.

برش و حکاکی چوب با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

چوب از جمله موادی است که موارد کاربرد وسیعی در زمینه های صنعتی و هنری دارد.حکاکی چوب با دست، کاری زمانبر، غیر دقیق و گرانقیمت است. در این مورد می‌توان ازدستگاه های برش لیزری استفاده نمود. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا برای حکاکی تصاویر به روی چوب، ساخت قاب های تزیینی، ساخت فریم های چوبی تزیینی و سایر موارد از دستگاه های حکاکی لیزری استفاده می شود. برای تزیین درها، میزها و بوفه ها می توان از روش حکاکی لیزری استفاده نمود.

برش وحکاکی پلکسی گلاس با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

پلکسی گلاس با اسامی مختلفی چون طلق ، اکریلیک ، پلی اکریلیک و پلکسی نامیده می شود . این ماده به خاطر زیبایی ، مقاومت ، شفافیت و سبکی در سالهای اخیر کاربردهای بسیاری یافته است . از این ماده برای تندیس ها ، لوح های یادبود ، دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی ، تابلوهای تبلیغاتی ، قطعات خاص صنعتی و ظروف آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد . این ماده با ضخامتهای مختلف ( بین 1 تا 20 میلی متر ) در بازار یافت می شود و برای ضخامتهای بالاتر از 20 میلی متر نیز با کمی جستجو به تنیجه خواهید رسید . یکی از مواردی که دستگاههای لیزری به خوبی در آن حکاکی ایجاد می کنند پلکسی گلاس است

برش چرم و پارچه با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

در تولید مصنوعات چرمی مانند کیف، کفش، دستکش، انواع البسه چرمی، روکش مبلمان و غیره بعضا نیاز به برش‌های زیاد و دقیق وجود دارد. در حال حاضر این برش ها غالبا به صورت سنتی و از طریق دست یا دستگاه های ساده برش صورت می‌گیرد. در روش های سنتی امکان برش طرح های پیچیده و ظریف وجود ندارد، در صورتی که با استفاده از دستگاه‌های لیزر می توان طرح های بسیار پیچیده را برش داد. ضمنا هنگام برش چرم با لیزر می توان چندین ورقه چرم را بر روی هم قرار داده و همزمان برش داد. در حال حاضر در دنیا در ساخت مصنوعات مختلف چرمی از دستگاه های برش لیزری استفاده می گردد. همچنین بوسیله لیزر می‌توان پارچه را با طرح‌های متنوع، ظریف و پیچیده برش داد. در ساخت انواع برچسب های پارچه ای، پارچه های تزیینی و ساخت اسباب بازی هایی که پارچه در آن ها به کار رفته از دستگاه های برش لیزری استفاده می شود.

برش کاغذ و مقوا با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

در روش های سنتی برای برش طرح های پیچیده بر روی کاغذ و مقوا از قیچی یا قالب های فلزی استفاده می شود. در صورت استفاده از قیچی، سرعت کار پایین است و نمی توان کاغذ و مقوا را به صورت ظریفی برش داد. در صورت استفاده از قالب نیز زمان قابل توجهی صرف طراحی و ساخت قالب می شود و بعضا به خاطر قیمت بالای قالب، برش تعداد معدودی ورقه کاغذ یا مقوا به صرفه نمی باشد. دستگاه‌های لیزر توانایی برش هر گونه کاغذ و مقوا را با ظرافت بالا دارد و ضمنا به خاطر سهولت تبدیل طرح برش به محصول برش خورده امکان تولید تعداد معدودی محصول نیز وجود دارد به گونه ای که طرح های پیچیده بسته بندی برای تعداد محدودی بسته را می توان با استفاده از دستگاه های برش لیزری با قیمت مناسب تهیه نمود.

برش ورقه های لاستیکی با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

فرآیند برش ورقه های لاستیکی در صنایع مختلفی وجود دارد. از جمله در تولید واشرهای آب بندی ( مانند واشرهای سرسیلندر )،  برچسب های لاستیکی، روکش های لاستیکی و سایر موارد. در روش های سنتی برای برش در تیراژ بالا از قالب های فلزی استفاده می شود. ساخت چنین قالب هایی مستلزم بالا بودن تیراژ محصول می باشد، اما در بسیاری از موارد تیراژ محصول تولیدی پایین است و تولید قالب از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. ضمنا طراحی و ساخت قالب نیز زمان قابل توجهی می برد. اما با استفاده از دستگاه های برش لیزری می توان به سرعت طرح اولیه را به محصول برش خورده تبدیل نمود.

برش و سوراخکاری بردهای الکترونیکی با استفاده از لیزر
  1394/11/25 

در روش های سنتی برای برش و سوراخکاری بردهای الکترونیکی از دستگاه های مکانیکی  CNCاستفاده می شود. برای انجام کارهای مذکور از دستگاه های برش و سوراخکاری لیزری نیز می توان استفاده نمود. این دستگاه ها به خاطر شعاع کوچک لیزر در مقایسه با شعاع مته های مورد استفاده در CNC ها، می توانند عملیات برش و سوراخکاری را با دقت بالاتری انجام دهند. از لیزر برای سوراخکاری و برش بردهای معمولی و بردهای انعطاف پذیر می توان استفاده کرد.

لیزر برش فلزات فایبر
  1394/11/27 

امروزه یکی از عوامل مهم موفقیت واحدهای صنعتی، استفاده بهینه از زمان و پائین آوردن قیمت تمام شده کالاست. دستگاه برش لیزر به عنوان ابزاری پیشرفته برای تامین نیازهای برش فلزات صنعتگران نقش بسزایی ایفا می کند.
تولید قطعات با کیفیت و دقت بالا در تیراژ های مختلف در کوتاهترین زمان ممکن و انجام پروژه های بدون استفاده از ابزارهای مکانیکی از مزیت های مهم برش توسط تکنولوژی لیزر فایبر می باشد.

 

برشکاری لیزری فلزات
  1394/11/27 

برش ورقه های فلزی برای ساخت قطعات صنعتی ظریف ، برش قطعات خودرو ، برش فلزات برای تولید قطعات تزییــنی مورد استفــاده در دکوراسیون داخلی منازل و اماکن تجاری ، برش ورقه های فلزی برای تابلوسازی برش قطعــات فلزی سفــارشی ، برشکاری ورقه های فلــزی برای ســاخت بدنه فلــزی برش ورق برای ساخت واشرهای فلزی ، برش ورقه های فلزی برای تولید لوستر، برش قطعات کابین آسانسورها ، برش ورقه های فلزی برای سـاخت نرده های تزیینی ، برشکاری لیزری فلزات جهت ساخت تابلو برق ، تابلو و حروف سازی و بسیاری صنایع دیگر

دستگاه برش لیزری فلزات
  1394/11/27 

برش لیزر فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده می شود و نوعأ از این فناوری در صنعت استفاده می گردد . برش لیزر توسط خروج اشعه لیزر از یک منبع قوی تولید لیزر روی اجسام انجام می گیرد قسمت بریده شده از ورق مورد نظر، ذوب یا تصعید شده و یا می سوزد و توسط فشار گاز کمکی (هوا جهت ضخامت کم ، اکسیژن یا نیتروژن ) از روی جسم پاک شده و سرانجام قطعات با کیفیت عالی بریده می شود .
در برش با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده ،همراه با اکسیژن به کمک لیزر می آید و امکان برش سطوح با قطر بالاتر و با سرعت بیشتر را نسبت به برش نیتروژن به وجود می آورد ولی در عوض کیفیت برش نیتروژن نسبت به اکسیژن بالاتر است . انتخاب توان دستگاه برش ، گاز برش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای جنس قطعه کار و ضخامت آن صورت می پذیرد .

 

مزایای برش لیزر فلزات فایبر
  1394/11/27 

 • دقــت فوق العــاده بـالا
 • دقــت ثابت در تکـــــرار برش
 • مزایای برش لیزر فلزات فایبر
 • حـــذف پروســــه پلــیسه گـــــیری
 • برشکاری لوله و پروفیل جهت صنایع
 • کمـــــترین ضــــایعات و پــــــرت ورق فلز
 • عـــــدم تغییر در ســــاختار فــــــیزیکی ورق
 • تحــــویل سفــــارشات در کوتـــــاه ترین زمــــان
 • صــــافی ســـــطح بـــرش طــبق استاندارد جـــــهانی 
 • انعطـــــاف در تــــــولید و بــــرش طــــرح های پیچــــیده
 • حــــذف چـــند مرحـــله ای بودن پروســـه تـــولید قطعـــــات
 • امــــکان تولید قطعات مختلف با ضخـــامت یکسان به طور هـمزمان
 • عدم محدودیت بــــرش از لحاظ طـــــرح هندسی و پیچیدگی قطعـــــــات
 • امــکان تــولید قطعــات مختلف با ضخــامت یکســان به طور هــمزمـــــــــان
 • بـــــرش به صورت ســـری کــــاری با کــــمترین اتلاف وقــت در تعــویض ورق ها

 

کاربرد لیزر برش فایبر فلزات
  1394/11/27 

امروزه صنعت برش لیزری یکی از پرکاربردترین و موثرترین راه ها در زمینه برش انواع فلزات و غیر فلزات می باشد. برش لیزری با سرعت و کیفیت بسیار بالا جاگزین روش های سنتی و مکانیکی شده است که همواره محدودیت های بسیاری را در اجرای برش و حکاکی متریال های گوناگون داشته است ، برش لیزری فلزات حاصل تابش کنترل و تقویت شده پرتو اشعه لیزر توسط دستگاه بر روی سطح مورد نظر
 می باشد. حاصل برخورد اشعه لیزر با سطح در نهایت سطح برشی صاف با ظرافت همراه با کیفیت بسیار مطلوب می باشد که هیچ روش دیگری قادر به برش با این سرعت و کیفیت نخواهد بود. سرعت برش لیزری فلزات بسته به توان لیزر همچنین جنس متریال مورد برش ، ضخامت ، ظرافت طرح متفاوت می باشد و هر چه ضخامت کمتر و طرح مورد برش ساده تر باشد برش لیزری در سرعت بالاتری صورت می گیرد.

 • ساخت و تولید منصوعات فلـــــزی با دقت بالا
 • برش لیزری فلزات بر روی لوله و پروفیل
 • برش لیزری فلــــزات بر روی ورق
 • برش لیزری فلـــــــزات 

 

لوازم یدکی قطعات دستگاه لیزر
  1394/11/27 

مهمترین نکته که هنگام انتخاب خرید دستگاه لیزر (نوع دستگاه لیزر و شرکت طرف قرارداد) باید به آن توجه شود، تامین قطعات یدکی دستگاه با قیمت مناسب و پشتیبانی پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. این بخش اصلی از خدمات پس از فروش از تعهدات شرکت ارائه دهنده دستگاه لیزر ( فلزات یا غیر فلزات ) می باشد اما باعث تاسف است که تعدادی از فروشندگان دستگاه لیزر به دلیل عدم برخورداری از پشتوانه قطعات یدکی مناسب، و سادگی مشتریان، همواره مشتریان خود را با مشکلات زیادی از نظر قیمت و زمان تحویل مواجه می نمایند. توانمند سازی صنایع ایران ( تسا ) با اعتقاد به سرمایه و کسب و کار مشتریان خود و سایر عزیزان فعال در زمینه صنعت لیزر با سرمایه گذاری گسترده در این زمینه توانسته است موجودی انبار بسیار مناسبی از انواع قطعات یدکی لیزر را فراهم نموده و در اختیار عزیزان قرار داده است تا همواره یاداور این باشیم که پشتیبانی انان همواره از وظایف تیم فنی ماست .
شرکت تسا با استفاده از تجارب یک دهع فعالیت در زمینه واردات دستگاه و قطعات لیزر از کمپانی های معتبر و ارتباط مستقیم با شرکت های تولید کننده قطعات اصلی دستگاه های لیزر مانند Leetro , Ruida (RDL) , Raycus, Reci, EFR ,LeadShine, ….، تمامی قطعات یدکی را مستقیما و بدون واسطه از آنها خرید و وارد می نماید. این روندکاری ما را قادر می سازد تا اولا صد در صد از اصل بودن و کیفیت بالای قطعه خریداری شده مطمئن باشیم و ثانیا بتوانیم قطعات را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان نهایی قرار دهیم. همچنین این امر ما را قارد می سازد تا خدمات گارانتی و تعمیرات بهتر و مناسبتری را برای قطعات یدکی ارائه دهیم و اعلام کنیم فروش پایان معامله نیست و آغاز تعهدات ماست .نظرات کاربران
ارسال نظر
Top